Новий директор лікарні: що вирішили на сесії міської ради

Міський голова Юрій Ягодка вирішив не підписувати рішення конкурсної комісії про призначення Сергія Мороза на посаду директора медичного закладу. Про це він повідомив на позачерговій сесії Острозької міської ради 10 грудня.

Новий конкурс на цю посаду проведуть вже в 2022 році. До результатів нового конкурсу виконуватиме обов’язки керівника медичного закладу лікар Віталій Бойко.

Всього до цього проєкту рішення під час сесії озвучили дві пропозиції.

Секретар міської ради Тарас Хмарук пропонував залишити пункт про скасування рішення конкурсної комісії та призначити Віталія Бойка на посаду в. о. головного лікаря КНП “Острозька багатопрофільна лікарня”.

Депутати ухвалили його пропозицію, та не підтримали правки Юрія Ягодки щодо виключення цих обох пунктів та перейменування проєкту рішення відповідно пункту про порядок проведення.

Питання про затвердження порядку проведення конкурсу на посаду керівника Острозької багатопрофільної лікарні розглянуть на черговій сесії міської ради 24 грудня.

Нагадуємо, журналістка Острог.Інфо вже висвітлювала порушення, які допустили під час конкурсу на посаду керівника медичного закладу 29 листопада. Також порушення щодо журналістів висвітлювала представниця Інститутуту Масової інформації.