Острозьке професійне училище зможе заплатити за борги

Острозькому вищому професійному училищу виділять 500 тисяч гривень із місцевого бюджету. Це рішення одноголосно підтримали всі депутати на сесії Острозької міської ради в п’ятницю 27 травня.

«Зараз із державного бюджету профінансовано лише на два місяці – січень і лютий. Училище мало свої кошти і повністю їх використало, щоб утримувати наших людей. У нас зараз заборгованість із заробітної плати і комунальних платежів за квітень і травень. Нам мали відключити електроенергію, але ми провели переговори і цього не зробили, та загроза залишилася. Без світла, ви знаєте, що робитиметься в гуртожитку»,

– розповідає директор ДПТНЗ «Острозьке ВПУ»
Юрій Юдін.

Острозьке вище професійне училище може отримати також фінансову допомогу з обласного бюджету, яка становитиме 1 млн 200 тис. гривень. Отриманими грошима «погасять» борги з березня аж до 1 червня. Їх повинно вистачити на оплату енергоносіїв, нарахування стипендій студентам та заробітної плати працівникам.

«Розуміючи відповідальність перед учнями та викладачами та те, що держава сьогодні не в стані виконувати зобов’язання з утримання навчальних закладів, міська рада передбачає 500 тис. гривень на фінансування Острозького ВПУ разом із обласною радою»,

– зазначив депутат Григорій Аршинов.

Під час обговорення депутати активно пропонували директору Острозького ВПУ залучати інвестиції та використовувати матеріальні ресурси училища з метою заробітку грошей власноруч.

Untitled-1