Острожанин став заступником голови облдержадміністрації
Острожанина Віталія Ундіра призначили на посаду заступника голови Рівненської ОДА. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації. Віталій Ундір призначений на посаду за результатами конкурсу, який відбувся у травні. Переможець також отримав погодження з Кабміну. «Віталій Ундір – кваліфікований управлінець та має значний досвід роботи в органах влади, а тому якнайкраще відповідає займаній посаді. Я впевнений, що йому […]
