Олександр Шикер прозвітував перед студентами Острозької академії

В Острозькій академії 15 жовтня відбулась зустріч з міським головою Острога — Олександром Шикером. Він представив звітність про виконання своєї роботи.

«За 5 років у нас було побудовано 11 асфальтованих доріг, 18 доріг щебеневих і одна дорога бетонована. Звичайно, приємний той факт, що громада приймала участь в будівництві»,

— зауважив Олександ Шикер.

Також Олександр Шикер додав, що будь-який шлях був пройдений разом з громадою. Зокрема, у ДНЗ №1 «Ромашка» були проведені роботи щодо заміни вікон на металопластикові. Жодне рішення, питання не було проігнороване та в тій чи іншій мірі було підтримане. За кошти бюджету розвитку міста здійснено частковий капітальний ремонт їдалень, що відповідає сучасним вимогам. Шляхом участі у різних програмах було залучено кошти держави для відновлення міста Острога.

У планах на майбутнє в Олександра Шикера — відстояти інтереси громади. Він планує впровадити ідею спортивного комплексу. З наступного року будуть відновлювати тротуари, за словами Олександра Шикера, якщо навіть не він, то хтось інший буде займатися цим нагальним питанням.

«На зустрічі Олександр Шикер говорив, що у місцевому бюджеті не вистачає фінансів, місто є дотаційним. Однак за 5 років своєї діяльності він налагодив стосунки з місцевими підприємцями і залучав їх до вкладання коштів у розвиток Острога. Олександр зосереджував багато уваги на своїх здобутках, однак, про майбутні перспективи говорив не багато. Під час виступу мера було ясно, що його плани не є глобальними. Він не обіцяв того, що на його думку складно виконати. Це, з одного боку, добре, а з іншого ні. Адже люди прагнуть змін. Як можна досягнути високих результатів, якщо не ставити перед собою серйозної мети?»

— Поділилась своїми думками студентка другого курсу Національного університету «Острозька академія» Катерина Кравчук.

Ольга МАКСИМЕЦЬ