Шикер та Корнійчук – улюбленці острозьких ЗМІ – Лабораторія нових медіа

У 2017 році острозькі ЗМІ найчастіше згадували в новинах міського голову Олександра Шикера. На другому місці – депутат Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук.

Про це повідомляє острозька громадська організація “Лабораторія нових медіа”.

Організація провела моніторинг новинних матеріалів у місцевих ЗМІ “Район.Острог”, “Замкова гора” та “Ostroh.Info”. Вона визначила, як часто медіа згадували місцевих депутатів та чиновників у своїх текстах у 2017 році.

Ім’я міського голови Олександра Шикера зустрічається у новинних матеріалах найбільше. Найчастіше про нього пише місцева газета “Замкова гора”. Друге місце посідає депутат облради Олександр Корнійчук, його найчастіше згадують “Замкова гора” та “Район.Острог”.

Також ЗМІ часто згадують заступника голови Рівненської ОДА Віталія Ундіра, голову Острозької РДА Богдана Туровича,  заступницю мера з економічних питань Ольгу Логвін, заступницю мера з гуманітарних питань Оксану Ситницьку, начальницю відділу культури і туризму Ольгу Лозюк, депутата міськради Грогорія Аршинова.

Найчастіше у 2017 році владу згадувала газета “Замкова гора” – у 26,6 % новинних публікацій.  В “Ostroh.info” депутатів та чиновників згадують у 23,7% новинних текстів. Ресурс “Район. Острог” писав про владу лише в 6% публікацій.