Топ-10 найбагатших родин в Острозькому районі (АНАЛІЗ Е-ДЕКЛАРАЦІЙ)

Декларації чиновників уже встигли вразити українців: там і трильйони, власні храми та дорогі подарунки під подушку від святого Миколая. 1 листопада 2016 року всі високопосадовці мали оприлюднити свої доходи за 2015 рік на сайті public.nazk.gov.ua. Ми ж вирішили дослідити, які статки в острозьких владців. Тому починаємо цикл публікацій за результатами дослідження 64 декларацій в Острозькому районі.

Найзаможнішимии родинами в Острозькому районі виявилися суддівські. Саме вони посідають перші позиції в рейтингу багатіїв.

Лаври першості отримав Артем Радисюк, керівник апарату Острозького районного суду. Дохід його сім’ї — 639 576 гривень на рік. Проте більшість прибутків (547 415 гривень) задекларовані на дружину Ольгу Радисюк, яка займається підприємницькою діяльністю.

Друга сходинка — родина голови Острозького районного суду Федора Гуца. Загальний дохід сім’ї — 454 986 гривень.

Третя та четверта позиції в рейтингу належать подружжю Венгерчуків. Суддя Острозького районного суду Алла Венгерчук та начальник Острозького відділу поліції Андрій Венгерчук мають сімейний дохід 304 625 гривень.

Наступні дві сходинки також займають судді Острозького районного суду. П’яту — родина Тамари Поліщук із прибутками 271 159 гривень, а шосту — сім’я Володимира Назарука — 254 504 гривень.

Сьома в рейтингу – заступник начальника управління Державної казначейської служби України в Острозькому районі – начальник відділу надходжень та видатків. Родина Катерини Тишко задекларувала 220 405 гривень.

Начальник відділу призначення державних допомог УСЗН Острозької РДА знаходиться на восьмій позиції. Прибутки сім’ї Ольги Новодворської — 213 975 гривень. Однак частка чиновниці там —17,8%.

Дев’ята сходинка — начальник відділу чергових Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС України Володимир Бунтовський. Його сім’я задекларувала 168 329 гривень.

Замикає рейтинг Острозький міський голова Олександр Шикер. У декларації він указав, що його сім’я заробила 150 009 гривень у 2015 році.


Команда Оstroh.info продовжує аналізувати декларації острозьких чиновників. Стежте за нашими публікаціями на сайті та в соцмережах.

Богдан Кузьмич
Роман Шулик
Інна Боровець