Випускниця ОА потрапила до списку найвпливовіших жінок України

За версією журналу «Фокус» правозахисниця та активістка Ольга Решетилова стала однією з найважливіших політичних і громадських діячів сучасності.

Її робота пов’язана з координацією суспільної організації «Медійна ініціатива за права людини». Проєкт займається розслідуванням порушень прав людини в контексті російської агресії в Україні, проводить активну волонтерську діяльність і правозахисні місії.

Свою кар’єру Ольга Решетилова розпочала ще в роки навчання на кафедрі політології Острозької академії. Вона очолювала відділ зв’язків із громадськістю при університеті та працювала редакторкою тогочасної газети.

Ольга наголошує, що для людини важливе самовираження.

«Зараз дуже потрібні не просто освічені, зі швидким і гострим мисленням люди. Потрібні пасіонарії, люди, які бачать у своїй діяльності місію. Виховуйте в собі живий інтерес до всього, що вас оточує. Не пропускайте повз вуха історії про несправедливість, не проходьте повз чужу біду, вмійте підтримати ненав’язливо. І створюйте мережі небайдужих людей, вчіться спілкуватися і робити спільні проекти навіть з тими, хто думає інакше, ніж ви. Виховуйте в собі повагу до інакшості, до іншої точки зору. І продовжуйте вчитися і багато читати, не дозволяйте попсі і непотребу затягнути себе на дно», – радить Ольга Решетилова поколінню сучасних активістів.

До слова, сьогодні «Медійна ініціатива за права людини» займається кампаніями щодо сучасних політичних та громадських проблем. Зокрема, у співпраці з іншими громадськими організаціями продовжує розслідування «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Анастасія МІКОВА