Як проголосувати у другому турі не за місцем прописки?

Щоб проголосувати у другому турі виборів не за місцем реєстрації, потрібно повторно подати заяву із вказанням місця фактичного проживання. Без неї виборці не зможуть проголосувати на виборах 21 квітня. Подати заву можна до 15 квітня включно.

Реєстрація для голосування у другому турі проходить так само, як і в першому. Людина може проголосувати будь-де в Україні, якщо в неї є на це підстави.

Щоб це зробити, потрібно:
– взяти довідку з місця роботи або навчання чи документ про власність або оренду житла
– написати заяву на зміну місця голосування
– принести заяву, довідку і паспорт  у найближчий відділ Державного реєстру виборців

Після цього особі надається посвідчення, з яким вона може прийти до виборчої дільниці.

В Острозі відділ Державного реєстру виборців знаходиться за адресою: вул. Лесі Українки, 1 (приміщення КП «Теплоенергія»).

«Важливо, щоб люди дізналися про це зараз, оскільки 15 квітня – це остання дата. Є, для прикладу, студент Острозької академії. Його місце прописки в Тернопільській області. Він бере довідку із місця навчання та вказує, що дійсно хоче змінити місце голосування. І все – це буде підставою. Нас дуже складно шукати. Люди, звичайно, знаходять, але шукають досить довго. Ми знаходимося у приміщенні котельні, що за «Еко Маркетом»», – пояснює начальниця відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Острозької міської ради Ольга Лінейчук.

Відділ працює без вихідних та обідньої перерви з 9:00 до 17:00.