Юні боксери Острога повернулися з перемогами (+ВІДЕО)

Вихованці Дитячого боксерського клубу «Панчер» взяли участь у Відкритому чемпіонаті Волинської області з боксу. Острозьку команду на чолі з головою та тренером клубу Іллею Сосновим представили 20 юних боксерів.

Кожен спортсмен провів згідно правил 2-3 бої з боксерами з різних міст України. Загалом участь у змаганнях взяло 230 боксерів з Львівської, Волинської, Рівненської, Хмельницької областей.

Представники клубу «Панчер» розповідають, що дуже задоволені гарною організацією, прийомом та отримали гарні враження від змагань.

Результати боксерів: Кондратюк Роман – І місце, Михальчук Вікторія – І місце, Добровольська Анна – І місце, Чеховський В’ячеслав – І місце, Шевчук Назар – І місце, Шинкарук Денис – І місце, Коваль Олександр – І місце, Іщук Юліан – І місце, Матвійчук Олег – І місце, Нагорний Ігор – І місце, Ковальчук Іван – І місце, Кравчук Роман – І місце, Українець Іван – І місце, Кондратюк Дмитро – ІІ місце, Зайцев Артем – ІІ місце, Михальчук Дмитро – ІІ місце, Вознюк Наталія – ІІ місце, Трохимчук Павло – ІІ місце, Кирилюк Дмитро – ІІ місце.

Клуб висловлює вдячність за підтримку у поїздці Острозькій райдержадміністрації, а також за постійну підтримку – батькам вихованців, сільській раді села Грем’яче, Острозькій міській раді та Острозькій Свято-Воскресеньській церкві.

Крім того, голова клубу «Панчер» Ілля Соснов розповів, що острозьких боксерів часто запрошують на змагання високого рівня.

Нагадаємо, що Відкритий чемпіонат Волинської області з боксу відбувся у Володимирі-Волинському 19-21 травня.

Фото та відео надані Іллею Сосновим

Тетяна ГРАБОВСЬКА