Юрій Ягодка пообіцяв дотримуватися карти розвитку Острозької ОТГ

ГО “Активна громада” презентували карту розвитку Острозької ОТГ. Карта розвитку – це список цілей для громади, зроблений на основі голосування самими жителями громади. Розглянути карту можна за посиланням. До карти додається Декларацію відповідальності – документ, який засвідчує, що кандидат на посаду керівної посади ознайомився з картою розвитку громади і погоджується працювати над вирішенням цих пунктів. 

“З лютого по серпень ми проводили онлайн опитування, в якому люди вказували найбільш глобальні проблеми громади. Це все зібрали в один документ, його аналізували експерти нашої організації по відповідності того, чи ці проблеми входять у повноваження місцевої влади”- розповідає комунікаційний координатор ГО “Активна громада” Святослав Попович.

Кандидатам на посаду голови Острозької ОТГ було запропоновано підписати Декларацію. Кандидат має право підписати не всі, а лише певні пункти. Новообраний голова Острозької ОТГ Юрій Ягодка також підписав план розвитку, але вніс поправки у пункти, з якими погоджується частково – про проведення у місті якісного ремонту доріг за баланс громад, встановлення сонячних дерев та побудову сміттєпереробної фабрики.

Жодної юридичної сили карта немає.

Альбіна Карман