“Жінка року 2020”: як пройшла церемонія нагородження в Острозі

Церемонію нагородження “Жінка року 2020” з нагоди Міжнародного жіночого провели в будинку культури 5 березня.

Нагородження провели в різних номінаціях. Першими були – “Жінка-працівниця охорони здоров’я” та “Жінка-працівниця народно-господарського комплексу”. Нагородити номінанток на сцену запросили секретаря комісії з питань охорони здоров’я і гуманітарних соціальних питань Олега Микитюка.

Наступних нагородили “Жінку-працівницю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування” та “Жінку-працівницю фінансової сфери”. Для привітання та вручення нагород на сцену запросили голову комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту Володимира Зеленчука.

На церемонії представили різні номери, зокрема учні Острозької школи №1 виконали танго, а музичний гурт “Вечірня школа” зіграв на барабанах, контрабасі, бандурі та гітарі.

Миру злагоди, життєвого натхнення та Божого благословення. Ви є музою та одночасно підтримкою для кожного з нас. Ви втілюєте все тепле, все радісне, що нас оточує“, — з привітальним словом звернувся секретар Острозької міської ради Тарас Хмарук.

Далі до нагородження в номінації “Жінка-працівниця освіти та науки” запросили голову комісії з питань земельних відносин, екології та сільського господарства Володимира Степанюка.

Щоб ви щодня відчували себе жінкою року“, — бажає Володимир.

Наступна номаніція — “Жінка-працівниця соціальної сфери”. Вітальне слово виголосив голова з питань комісії житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури та управління комунальної власності Віктор Тишкун.

Після нагородження всіх номінанток, на сцену вийшли наймолодші учасники свята —хореографічний колектив з танцем “Зозуля”.

Завершили церемонію гумористичною мініатюрою “Українська ніч” та спільним фотом.

Мені дуже сподобалося, такі позитивні емоції повинні бути в житті кожної жінки. Скажу чесно, неперевершене відчуття”, — ділиться враженнями номінантка Олена Ковальчук.

Альбіна КАРМАН

Юлія САЧКО