“Академічний дім” здобув перемогу в конкурсі на кращий гуртожиток

Студентський гуртожиток «Академічний дім» Національного університету «Острозька академія» переміг в ІІ етапі обласного огляду-конкурсу на кращий гуртожиток.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

Конкурс проводився в трьох категоріях:  “Гуртожиток університету, в якому створено  найкращі житлово-побутові умови для проживання студентів”,  «Гуртожиток коледжу, в якому створено найкращі житлово-побутові умови для проживання студентів” та «Гуртожиток професійно-технічного навчального закладу, в якому створено    найкращі житлово-побутові умови для проживання учнів». Переможці отримали Почесні грамоти від управління освіти і науки облдержадміністрації, кубки та цінні подарунки на загальну суму 114 тисяч гривень.

“Під час конкурсу комісія управління освіти і науки РОДА оцінює загальні умови проживання студентів, стан збереження майна, забезпечення пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних умов, а також організацію самопідготовки і дозвілля, формування здорового способу життя студентської молоді. За результатами експертних оцінок робочої групи, гуртожиток «Академічний дім» Острозької академії посів перше місце в категорії «Гуртожиток університету, у якому створено найкращі житлово-побутові умови для проживання студентів»”, – розповідає прессекретар Острозької академії Михайло Іващук.

Нагадаємо, що  комісія у складі фахівців управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації щорічно аналізує житлово-побутові умови в студентських гуртожитках відповідно до розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 5 серпня 2011 року № 389 «Про обласний огляд-конкурс на кращий студентський гуртожиток».