Благодійний концерт: скільки коштів зібрали для хворої дівчини?

Благодійний концерт відбувся в НаУ “Острозька академія” 12 квітня. На ньому збирали кошти для студентки гуманітарного факультету. У дівчини онкологія.

За підрахунками організаторів, завдяки благодійному концертові вдалося зібрати  6680 гривень для лікування дівчини. Раніше Братство спудеїв також залучало студентів до збору коштів: їм вдалося зібрати 9 888 гривень.

Спочатку ми думали зробити ярмарку. Але потім, як кажуть, якщо робиш добру справу без користі для себе – то все виходить так, як треба. У нас попередньо були заплановані виступи запрошених гуртів, потім вирішили зробити це благодійним концертом. І понеслося…” – коментує співорганізаторка концерту Естер Матер’ян.

Участь у концерті брали як самі острожани, так і гості з інших міст. Розпочав концерт гурт  “Time Will Tell”. Також до концерту долучилися студенти різних факультетів.

“Я дуже вражена публікою. Насправді дуже теплий прийом. Настільки сподобалося, коли всі увімкнули свої ліхтарики. Дуже тішить та думка, що  ми зробили добре діло і допомогли дівчинці, яка хвора на рак. Зробили свій маленький внесок. Зробили те, що можемо”, – коментує учасниця концерту Алла Штенбрехт (вокалістка).

У благодійному концерті також взяли участь хлопці зі Льова. Гурт “BandJamIn” виконав декілька пісень: Воплі Відоплясова “Країна мрій”, Океан Ельзи “Квітка”, а також авторські пісні “Літаки” та “Місяць”.

Своїми піснями острозьку публіку “підняв на ноги” гурт “Шосте Чуття”.

“Труси у нас мокрі – все нормально (сміється). Неймовірні  враження,  ви молодці, класна публіка. Ми постійно виступаємо на благодійних концертах, коли тільки маємо якусь щілиночку у графіку. По-перше, музиканти повинні завжди виступати – що ми, власне, й робимо. А по-друге, благодійністю також потрібно займатися. Якщо є  вільний час, вільне місце, то не “впадло” (вибачте мене за такий жаргон) проїхати  хоч 10 тисяч кілометрів, щоб виступити і подарувати людям посмішки. Це наша місія: от як лікарі лікують – музиканти лікують своєю музикою. Тому це наше покликання. Коли у нас є можливість ми приїжджаємо, ніколи не відмовляємо”, – коментує гурт “Шосте Чуття”.

“Загалом враження якнайкращі. Острозька публіка не звикла до такого драйву, тому ідея запрошувати гурти з інших міст, ще й з благодійною метою, на мою думку, є напрочуд вдалою. Особливе спасибі за ініціативу Юлії Галапач, а також за виступ “BаndJamIn” та “Шосте Чуття”, – поділилася враженнями глядачка Тетяна Москаль.

Ольга ВЕРЕЩУК

фото авторки

One Reply to “Благодійний концерт: скільки коштів зібрали для хворої дівчини?”

Comments are closed.