Чому в новий корпус пускають не всіх студентів?

З 2 грудня студенти трьох факультетів (гуманітарного, права й ПІМу) навчаються в новому корпусі Острозької академії. Біля входу в будівлю сидить працівниця, яка шукає прізвища студентів у списку й звіряє зі студентськими чи паспортами. 

Якщо вашого імені там немає – то швидше за все ви студент/тка романо-германських мов, міжнародних відносин чи економіки й заходити далі не можете. 

Чому це так, Острог.Інфо з’ясували в ректора університету Ігоря Пасічника:

Зараз за списком трьох факультетів, тому що тільки вони туди перебираються. Це тимчасове явище. Списки дали, тому що не всі студенти носять із собою студентські квитки. У зв`язку з цим я дав розпорядження, що тих, хто не має при собі студентського, перевіряють за списком і пропускають на пару. Інші студенти туди потраплять, коли в них там теж будуть пари. Якщо є необхідність у студента прийти на кафедру – немає проблем. Ми з цим розберемося. Практично ви праві, що за студентським квитком мають право заходити в корпус всі студенти. У майбутньому так і буде. Перший етап – це будуть заходити студенти трьох факультетів. Відпрацюється алгоритм і після цього будуть заходити всі зі студентськими. 

Навчальні корпуси – це державна власність. Там студенти мають навчатися. Якщо пари для них стоять в новому корпусі, то студенти повинні туди з`являтися. Для тих, у кого немає пар, то скажіть мені, для чого їм туди приходити. Якщо це з оглядових питань, можна піти й подивитися, а далі немає, що робити. 

Я гарантую, що всі студенти побачать новий корпус. Не дивлячись на те, що туди переселились три факультети, але пари будуть там ставитися й для інших. Протягом одного семестру всі абсолютно познайомляться з корпусом. 

В усіх вузах України студенти заходять з пропусками або студентськими квитками. Викладачі – з посвідченнями. Тільки в нас, в Острозькій академії всі, хто хоче, потрапляють у будівлю. Слава Богу, що все спокійно, але щось може й трапитись.

Куди повинні звертатися студенти, які хочуть побачити новий корпус

Про це розповіла проректорка з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж:

“Якщо студенти бажають побачити новий корпус, то ми домовилися з ними, що нехай звертаються до мене з Наталею Миколаївною Мельничук [помічниця ректора з адміністративно – господарської діяльності – ред]. Ми поведемо групу студентів, яка хоче побачити новий корпус, щоб вони там пройшлися, пофотографувалися й вийшли звідти. Поки ось це все буде вирішуватися”.