Ігор Пасічник отримав відзнаку Президента України

Ректор Острозької академії Ігор Пасічник отримав ювілейну медаль “25 років незалежності України”.

Такі ж відзнаки отримали ще 8 освітян із усієї України. Міністр освіти та науки Лілія Гриневич вручила нагороди за особисті заслуги у становленні незалежної України, сумлінне та бездоганне служіння українському народу.

Нині наша освіта на порозі нових перетворень, бо нам треба рухатись уперед, більше зважаючи на те, що 2 роки тому ми пережили справді тектонічні зрушення в суспільстві. Звісно, система освіти повинна  випереджати суспільство, повинна рухати його, як локомотив. Саме тому я дуже рада зустрічі з вами, адже це не лише можливість провести нагородження, а й поспілкуватися з провідними діячами в нашій галузі,

– звернулася міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.

Лілія Гриневич відзначила освітян 29 вересня в залі Колегії МОН.

Відзнака Президента України – ювілейна медаль “25 років незалежності України” встановлена Указом Президента України № 52/2016 від 17.02.2016 року з метою гідного відзначення громадян з нагоди знаменної події в історії національного державотворення – 25-ї річниці незалежності України, для відзначення громадян за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий унесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу.

За матеріалами ресурсу pedpresa.ua.