“Книжкова толока”  від представництва ЄС в ОА

Книжкова Євротолока за участі Софії Андрухович, Володимира Єрмоленка та Видавництва Старого Лева відбулася в межах EU study days 2 жовтня в НаУ «Острозька академія».

Під час зустрічі учасники школи 13-ї сесії EU study days та студенти НаУ «Острозька академія» слухали розмову з Софією Андрухович, яку модерував Володимир Єрмоленко. Говорили про книгу Софії «Фелікс Австрія», про способи змальовування героїв твору, про важливість читання та про якісні твори.DSC_7266_333

Кожен присутній мав змогу взяти участь у конкурсі «Книга, яка змінила Європу». Для цього потрібно було у формі діалогу розповісти про книгу, яка, на думку конкурсанта, стала переломним моментом в історії. За кожне висловлення  учасники отримували подарунок від Софії Андрухович –   книжку «Фелікс  Австрія» – та від Володимира Єрмоленка – «Далекі Близькі». Вони ж вирішили, кому присудити три сертифікати від Видавництва Старого Лева для покупки книг за найкращі розповіді.

«Це подія, яку організовує представництво Європейського Союзу в Україні з метою популяризації просвітницьких заходів по всій Україні навколо теми Європейських цінностей, Європейської освіти та нашої  інтеграції в ЄС. Ідея також полягає в тому, що суспільство стане успішним, коли воно буде освіченим, креативним, ми це все розуміємо, тому спонукаємо усіх читати, бо інтелект в сучасному світі це буде важливо і для розвитку людини, і для соціального розвитку, тому що розумні люди успішніші, ніж нерозумні», – розповів модератор Книжкової Євротолоки Володимир Єрмоленко.

Впродовж цього заходу проходила книжкова ярмарка від Видавництва Старого Лева, де можна було придбати їхні книги.

Про свої враження від EU Study Days розповідає учасниця заходу Вікторія МИСАН:

Яскравий, інформаційний, надихаючий, інтелектуальний, продуктивний, дружній та «make fun» – це про EU Study Days in Ukraine, 13 сесія Школи, що принесла масу незабутніх моментів не зважаючи на свою містичну нумерацію). Неймовірну атмосферу заходу створило історичне серце інтелектуального розвитку України – Острозька Академія, освітньо-духовний осередок наповнений традиційним присмаком українсько-європейської культури. Всебічно висвітлені теми, що стосувалися дипломатичних, політичних, економічних та культурних відносин між Україною та Європейським Союзом, наявних проблем та перешкод, що кидають виклик імплементації угоди та впровадженню реформ. Рефлексією серед насичених інформаційних днів стала книжкова толока, серед обговорень визначення книг, що змінили Європу. І ось везу додому книги улюбленого видавництва Старого Лева. Величезним подарунком стали книги – «Далекі близькі» Володимира Єрмоленка , українського публіциста, філософа, людини, яка надихає своєю мудрістю, гумором та своєрідною атмосферою – це наш фантастичний модератор) ; «Фелікс Австрія» – книга української письменниці Софії Андрухович; «Записки Кахи Бендукідзе» та збірничок поезій Іздрика. Те, що надихає та окриляє, краса та мудрість у книзі). І, звісно, Неймовірні Люди, люди, що завжди дивують різносторонністю, натхненністю та посмішкою.)