Кубок Ректора (Текстова трансляція)

Доброго дня усі любителі футболу. Запрошуємо вас на фінальний матч Кубку Ректора. Команди виходять на поле.

• 1′ Матч розпочався.
  • 4′ Небезпечну атаку проводять викладачі, заробляють штрафний, але успіхом він не увінчався.
  • 6′ Небезпечний штрафний заробляють Міжнародні відносини. Хороший удар, але воротар все контролює.
  • 11′ Капітана Викладачів Марченка зупиняють, і схоже у 7 номера МВ буде незарах з фізичного виховання.
  • 12′ Небезпечна атака Викладачів з лівого флангу завершилась невдалим ударом.
  • 15 хвилин позаду. І схоже командам подобається центральне коло.
  • 17′ Захисник МВ відчайдушно падає під м’яч і рятує свою команду!!
  • 20′ Хвилина активності у нашому матчі. Команди обмінялися небезпечними моментами!
  • 23’ГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!! Капітан Викладачів забиває неймовірний гол з-за меж штрафного майданчика!!!
  • 30′ Викладачі продовжують штурм воріт, але суддя відправляє команди у роздягальню! Кінець першого тайму!
  • 31′ Команди розпочали другий тайм. Надіємося на більш активну гру команд!
  • 35′ Вболівальники мерзнуть на трибунах, а футболісти на полі. Варто трішки додати у швидкості командам!
  • 39′ Заміна у команді Викладачів.
  • 41′ Замах на вболівальників. М’яч ледь не влучив у одного з фанів Міжнародних Відносин.
  • 46′ Небезпечний удар! Голкіпер Викладачів контролює гру.
  • 50′ М’яч тримається у центрі поля.
    Тим часом заміна у МВ.
  • 53′ Штрафний удар закінчився ударом в руки голкіперу Викладачів.
  • 55′ Гравцю МВ надають допомогу. Схоже, що у нього травма.
  • 57′ Небезпечний момент! Міг бути, якби гравець МВ не втратив м’яч.
  • 58′ Такі моменти варто використовувати, особливо,коли твоя команда програє. Черговий момент втратили МВ.
  • 60′ Матч поступово підходить до свого завершення.
  • Суддя додав до основного часу 4 хвилини.