На святковому концерті економічного факультету нагородили «рекордсменів»

У рамках тижня економічного факультету відбувся святковий концерт, на якому розігрували лоти, а також започаткували Книгу рекордів.

Відкрив цей концерт гурт «TimeWillTell» піснями «Ой, п’є чумак» та «Біля дубу». До речі, учасниками гурту є представники не лише економічного факультету.

3

На концерті почали «писати» Книгу рекордів економічного факультету. Туди потрапили учасники “Візитівки” 2013-2015 рр. (три переможні роки), викладачі, старости всіх груп, а також декан Людмила Козак, яка своєю чергою нагородила Голову Братства спудеїв економічного факультету Сергія Дороша.

8

 

Мені дуже сподобалася ідея концерту, тому потрібно віддати належне Братству економічного факультету. Вони придумали такий формат проведення, що всі себе відчули унікальними, а це дуже важливо для кожної людини. Усі відчули себе єдиною родиною і мали можливість продемонструвати свої таланти,

-розповіла Людмила Козак.

Економісти довели, що вони вміють не лише цифрами оперувати. На сцені вони показали танцювальний та музичні номери, а також гумористичний виступ.

9

 

Під час концерту розігрувалася лотерея, переможці якої отримали призи від спонсорів тижня економічного факультету. Окремі подарунки отримали студенти за репости у соцмережах.

Закінчився концерт фуршетом із святковим тортом та фотографуванням на пам’ять.

 

Це було шикарно. Атмосфера була неймовірна. Сподобалась ідея з Книгою рекордів про досягнення, це дуже цікаво й перспективно,

-ділилася враженнями студентка гуманітарного факультету Лелюх Ольга.

Задум цього концерту належить студентській раді, вона втілилася в життя так, як ми це уявляли. Найбільше сподобалося те, що студенти, які брали участь в організацї концерту, вели себе доволі професійно , ніхто не задавав зайвих запитань, а навпаки доповнювали сценарій та вносили свої корективи під час самих репетицій. Я вважаю, що всі учасники виклались на максимум і захід вдався. Зрозуміло, ми (Студрада) як організатори бачили деякі нюанси з-за куліс, проте останнє слово завжди за глядачем,

-розповів Сергій Дорош, Голова Братства економічного факультету.