Напиши, щоб я тебе «побачив»

Саме за таким принципом працюють графологи: «Напиши, щоб я тебе побачив». Майстер-клас із графології відбувся 27 травня у J.Lab. Фахівець із почеркознавчої експертизи Сергій Йосипович Гонгало розповів про почерк та підпис, як основні елементи визначення характеру людини.

111

«Особливості письма і підпису цілком залежать від самої людини. З часом вони змінюються. За почерком можна сказати чи людина впевнена у собі чи ні, чи це душевнохвора людина чи особа, яка бреше. Також за підписом можна дізнатись, яку посаду обіймала людина, чи розумна вона або ж навпаки»
зазначає Сергій Йосипович.

До прикладу графолог запропонував розглянути почерки та підписи відомих історичних осіб, таких як Богдан Хмельницький, князь Острозький та багато інших. Також на зустрічі Сергій Йосипович розповів про особливості написання різних літер, зокрема написання букви «в» життєві цілі автора.

Після майстер-класу усі охочі мали змогу поспілкуватись з графологом. Сергій Йосипович проаналізувавши почерк та підписи присутніх, розповів про поведінку та риси характеру авторів. Також він запросив бажаючих на курс «Криміналістики», який стартує у вересні. Подати заяву можна на кафедрі «Кримінально-правових дисциплін».

Вікторія МАКСИМЧУК