Острог має таланти: учена серед 30 кращих (ОНОВЛЕНО)

Професорка кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій Острозької академії Марина Аверкина увійшла до списку 30 найталановитіших молодих учених України 2017 року та отримала іменну премію від Верховної Ради України.

Марина є докторкою економічних наук, працює з темою забезпечення стійкого розвитку міст та агломерацій. Захистила докторську дисертацію в 32 роки.
                                           фото книги Марини Аверкиної

Деканеса економічного факультету Людмила Козак повідомила нам, що в молодої науковині Марини Аверкиної 115 наукових публікацій, 5 з яких у виданнях, що індексують в наукометричній базі SCOPUS. Також Людмила Козак говорить про важливість такої стипендії для наукових співробітників і співробітниць:

“Вважаю такі програми, як призначення іменних стипендій для молодих вчених, надзвичайно потрібними в Україні. По-перше, це публічне визнання досягнень вченого, що саме собою є мотивацією для подальшої його праці.

По-друге, це часткова компенсація видатків вченого на проведення досліджень, що не менш важливо. Шкода, але ми маємо зараз констатувати, що значна частина (якщо не переважна) наукових досліджень у ВНЗ  фінансується за рахунок заробітної плати викладачів”.

Марина Аверкина з деканесою економічного факультету Людмилою Козак

Розмір іменної стипендії – 2 000 грн, усього за рік учена отримає 24 000 грн.

Таку стипендію щорічно отримує 30 молодих вчених. Цьогоріч найбільше стипендій отримали дослідники технічних наук (10), найменше – історичних (1), ветеринарних (1) та філософських (1).

фото заставки з сайту

Ольга Кириленко