Два факультети замість трьох: які зміни чекають на ОА у вересні

З 1 вересня 2021 року в Острозькій академії реорганізують три факультети.

Про це повідомляють на офіційному сайті НаУОА.

Як пояснює адміністрація університету, метою таких змін є “оптимізації управлінської структури” та “підвищення конкурентоздатності факультетів на ринку освітніх послуг”.

Три факультети — Гуманітарний, Міжнародні відносини (МВ), Політико-інформаційний менеджмент (ПІМ) — реорганізують у два факультети.

Один з них поєднає такі спеціальності ПІМу та МВ: “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” (ОПП “Міжнародні відносини”, “Країнознавство”), “Історія та археологія”, “Національна безпека”, “Політологія”.

Другий поєднає спеціальності Гуманітарного факультету та ПІМу: “Філологія” (ОПП “Українська мова та література”, “Літературна творчість”) “Філософія”, “Культурологія”, “Журналістика”, “Громадське здоров’я”, “Початкова освіта”, “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”, “Психологія”.

“Важливо, що ПІМ ніхто не розформовує. Йдеться про реорганізацію в структурі факультету. Зараз усе знаходиться на стадії розробки та обговорення”, — повідомляє прессекретар Острозької академії Михайло Іващук.

Також колишній декан факультету політико-інформаційного менеджменту НаУОА, доцент кафедри політології Віталій Лебедюк зазначає, що в стратегії університету колись була ціль, щоб відформатувати факультети.

 “Буде об’єднання факультетів. Ми об’єднуємось, щоб стати сильнішими. Зробимо один суперфакультет, — каже студдекан факультету ПІМу Ілля Свиденюк і додає: — Важко розповсюджувати інформацію, це не мали повідомляти студентам так рано”

Щодо розповсюдження інформації про реорганізацію Михайло Іващук пояснює, що це зробили для інформування та підготовки студентів. Студенти мають розуміти, що їх очікує в новому навчальному році та до чого їм готуватися.

До слова, на сайті НаУОА повідомляють, що очікують від професорсько-викладацького складу факультетів пропозицій щодо назв нових факультетів та кафедр.