Острозька команда зайняла ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з медіаграмотності

Команда “Et Cetera” від Національного університету “Острозька академія” пройшла у фінал онлайн-змагань “Фейкотрощі” і посіла ІІ місце 21 травня. 

Організували олімпіаду ГО “Центр аналітики і розслідувань” разом з фактчек-проєктом “БезБрехні”.

Про це повідомляє організатор олімпіади з медіаграмотності Олександр Гороховський.  

Загалом у змаганні брали участь 30 команд, 5 з яких пройшли у фінал. До острозької команди входили 6 учасників: Анастасія Соляр, Анна Щерба, Альбіна Карман, Назар Душко, Богдан Єфімов та Ярослава Нікітюк.

Кожен виш для участі делегував одного або двох викладачів, які стали кураторами команд. 

Куратор команди “Et Cetera”  Роман Шулик каже, що задоволений результатом, проте шкодує через онлайн-формат проведення заходу:

Завжди прагнеш кращого, але я бачив, як команда викладалася на повну, як вони хвилювалися через помилки, як обурювалися через неоднозначні запитання і як раділи кожному здобутому балу. Це для мене найважливіший результат і ним я повністю задоволений“.

Очільниця команди Анна Щерба зазначила, що перевагою команди є її склад.

Нам цікаво випробувати свої сили в таких змаганнях. А ще цікавіше потім нести цей вогник медіаграмотності далі. Зараз ми реалізуємо серію тренінгів  від молоді для молоді «Шо ми тут», де розповідаємо про медіаграмотність простими словами. І, звісно, готуємося до реалізації нашої онлайн гри з медіаграмотності «Check It», створеної під час хакатону «Інфотон», — ділиться планам та досягненнями команди “Et Cetera” Анна Щерба.

Марія Нікітчук

Інфографіка: Таїсія Савош