Хто вони: спікери TEDxOstrohAcademy?

Сьогодні відкрили продаж квитків на конференцію TEDx в Острозькій академії. Подія відбудеться 9 березня о 16 годині в актовій залі університету.

Квитки можна придбати на новоствореному сайті tedxostrohacademy.com. Для цього потрібно перейти за посиланням і натиснути внизу сторінки червону кнопку з написом “Купити квиток”. До початку березня їх ціна складатиме 65 гривень. А за тиждень до події – 80. За правилами TED’у, всього захід може відвідати 100 людей.

Також на сайті опублікувли імена чотирьох спікерів, які виголошуватимуть промови під час TEDxOstrohAcademy. Ostroh.info дізналося про них трохи більше.

 

Медіаексперт, журналіст та викладач Острозької академії Сергій Штурхецький підніме гендерні питання і розповість про те, як чоловіків і жінок показують місцеві газети. Нагадаємо, що минулого року Сергій Штурхецький уже виступав на аналогічній конференції у Рівному.

Другим спікером теж стане викладач Острозької академії, декан факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк. Його тема: “Чи може статистика передбачити результат футбольного матчу?”

На TEDxOstrohAcademy виступить експертка з питань вищої освіти Дара Мельник. Дівчина говоритиме про автономію університету.

Відомо, що на конференції, крім цих спікерів, виступлять ще троє. Їхні імена організатори повідомлять на сайті TEDxOstrohAcademy.

Фото: tedxostrohacademy.com