Хто переміг у “Візитівці-2019”?

Гумористичний конкурс серед першокурсників “Візитівка-2019” відбувся 14 листопада в культурно-мистецькому центрі Остроської академії.

Цьогоріч правила змінились і до традиційного виступу “візитка” додали конкурс “імпровізація”. Він складався з двох частин. У першій учасники продовжували озвучену членом журі Михайлом Мартинчуком фразу, щоб утворився жарт. У другій частині треба було придумати жартівливий підпис до фото.

Загалом у конкурсі переміг гуманітарний факультет.

“Взагалі не вірилося, що саме ми переможемо, адже ми бачили бали за виступи інших команд і тому, коли ми стояли на сцені під час оголошення результатів, були навіть трішки сумні, бо не сподівалися на перемогу. Це було для нас несподіванкою і дійсно приємною”, – говорить учасниця команди переможців Олена Савкова.

Оцінювали конкурс Роман Махлай, Михайло Мартинчук, Дарія Зайцева, Андрій Сорока, Ірина Ситар та Ольга Стецюк.

“Візитівка пройшла дуже класно, мені дуже все сподобалося. Враховуючи, що я був нещодавно на “Гуртомі”, то “Візитівка” була вище. Можливо, факультети більш дружні, ніж гуртожитки, і це було видно, безпосередньо, у виступі”, – ділиться враженнями один із членів журі Андрій Сорока.

Нагадуємо, минулоріч у конкурсі “Візитівка 2018” перемогла команда факультету романо-германських мов.