У Візитівці перемогли два факультети

16 листопада напередодні Дня студента в ОА відбувся конкурс «Візитівка». За академічною традицією, у ньому брали участь представники 1-ого курсу шести факультетів. Цього року перемогу розділили два факультети – Економічний та інститут права імені І. Малиновського.

Концерт розпочався з представлення команд та журі. Кожен глядач міг стати одним із членів журі, за умови, якщо він виграє аукціон. Останньою ставкою  цьогоріч стали 750 гривень.

Першою виступала команда факультету політико-інформаційного менеджменту. Родзинкою цієї команди були жарти про декана Віталія Лебедюка та студентів факультету – В’ячеслава та Олександра Бондарів.

Наступними на сцену вийшли майбутні переможці – студенти Економічного факультету. Вони здивували зал своїм музичним виступом, поєднуючи різні інструменти: барабани, синтезатор та гітару.

Третім свій виступ розпочав факультет Романо-германських мов. Учасники виконали танець та мініатюру «Ost radio».

Яскравим фрагментом виступу студентів факультету Міжнародних відносин став номер танцювального дуету. Також, глядачам сподобалася мініатюра про студента, який задля успішної здачі сесії провів ніч у легендарному академічному підземеллі.

Ще один цьогорічний переможець –інститут права імені І. Малиновського – розважав глядачів іграшковим конферансом Петра Кралюка.

Наостанок, виступили представники гуманітарного факультету. Їхньою родзинкою був танець студентки зі світлодіодніми крилами та мініатюра про Наш Край.

Учасники кожної з команд отримали у подарунок футболки з надписом «Я люблю ОА». А  сертифікат від ювелірної фірми «Glacomo Gold» на суму 1000 гривень дістався переможцям.

«Коли йшла на Візитівку,  одразу була налаштована на гарний настрій і незабутні емоції від концерту. Найбільше мені сподобалося відео факультету Політико-інформаційного менеджменту і танець економістів»,

– розповідає глядачка Інна Якобчук.

 

«Ми проводили багато часу на репетиціях, виходили з КМЦ найпізніше від усіх учасників. Ми багато готувалися і вважаємо, що наша перемога заслужена. Ми отримали масу вражень від виступу, і коли зайшли за куліси – зрозуміли, що нам мало. Дякуємо наставникам-старшокурсникам за допомогу та глядачам за море емоцій та підтримку»,

– діляться враженнями учасниці економічного факультету Лук’янчук Ангеліна та Старкевич Дар’я.

Ольга ВЕРЕЩУК

Фото: Анастасія ІВАЩУК