В ОА провели лекцію про парламентські вибори

Лекція на тему парламентських виборів відбулася в Острозькій академії 12 червня. Її провели у межах проекту “Молодь не лайкає. Молодь голосує!”. 

Проект організовує IFES (Міжнародна фундаці я виборчих систем) в Україні в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ».

Інтерактивну лекцію та вікторину провів регіональний координатор проекту Олексій Янін. Під час заходу студенти моделювали роботу виборчої дільниці, щоб ознайомитися з виборчим процесом та типовими ситуаціями, які виникають під час нього. Троє учасників отримали подарунки.

“Все було доступно і цікаво, доволі весело, якщо дивитися на нашу круту командну гру. Мені не вистачило 20 балів до 3 місця, тому ставлю цьому заходу 4/5. Вважаю, що таку штуку треба робити частіше, особливо для тих, хто ще так і не голосував”, – ділиться враженнями учасниця заходу, студентка 3 курсу факультету міжнародних відносин Ангеліна Руденко.

“Захід був дуже інформативним та захоплюючим. В наш переламний час стрімких змін потреба в освіченості громадян, особливо молодих, стоїть дуже гостро. А спосіб подавати інформацію у вигляді інтерактиву, в напівжартівливій, ігровій формі спрацьовує на молоді якнайкраще”, – розповідає студент 4 курсу факультету міжнародних відносин Валерій Мирончук.

До слова, Острог – перше місто в Україні, де провели такий захід. Такі ж лекції відбуватимуться в інших містах до 21 липня.