В ОА швейцарський вчений розповідає про бізнес і проекти

11 жовтня в НаУ «Острозька академія» розпочалася сертифікаційна програма «Бізнес та адміністрування». Спікером став доктор економічних і теологічних наук Елайджа Морган.

На лекціях розповідали про те, як правильно створювати проекти, та де шукати натхнення, мотивацію і фінансування, щоб реалізувати їх у життя.

Доктор Елайджа Морган раніше працював головним фінансовим аналітиком в Міністерстві оборони США, НАТО та Державному департаменті США, а також у галузі корпоративного бізнесу. Зараз він є постійним консультантом та фінансовим радником урядів, банків та інших інституцій ряду європейських країн.

Доктор Елайджа Морган розпочав свою лекцію із солодких подарунків для студентів та міні-тесту на визначення життєвих пріоритетів.

«Найкращі ідеї приходять тоді, коли ти мислиш неординарно, намагаєшся бути унікальним. Навіть якщо інші не вірять у тебе, ніколи не здавайся, реалізуй свій проект. Саме це є гарантом того, що він може стати успішним»,

– зазначив Елайджа Морган.

Студенти могли поставити запитання щодо бізнесу та адміністрування, лідерства та натхнення, отримати практику з розмовної англійської.

Протягом зустрічі слухачі мали нагоду почути про приклади успішних проектів по подоланню бідності, корупції і економічного зростання у країнах, що розвиваються; шляхи подолання бідності у власному житті, духовна основа для особистого економічного розвитку.

Наостанок слухачі отримали лайфхаки, як стати успішними:

1. Не зважати на людей, які не вірять у твою ідею. Продовжувати наполегливо йти до поставленої цілі;
2. Орієнтуватися на суспільство, а не на матеріальну вигоду;
3. Робити тільки те, що приносить тобі неймовірне задоволення.

Ця програма проводиться в НаУ ОА уже вдруге. Її організатором є доктор педагогічних наук Василь Жуковський.

Анна МОСКВИЧ
Софія ГРИЗОВСЬКА