В Острозі презентували міжнародний журнал «ZARAZ»

Журнал «Zaraz» презентували в Острозькій академії 14 листопада.

Над створенням журналу працювала українсько-німецька команда із 20 учасників і 10 менторів. Часопис створювали  17 днів, упродовж яких учасники зі сходу та заходу України займалися сторітелінгом (ред. — розповідання історій), фотографією та дизайном.

Єдиний випуск журналу має тему «Наше майбутнє». Учасниця проекту Олеся Саєнко наголосила, що людей цікавить те, якою буде Україна через 5-10 років.

Учасниками проекту стала молодь із заходу та сходу країни віком 16-32 років.

«Ми відкинули всі стереотипи й поїхали до Сєвєродонецька, а потім їхня команда приїхала до нас к Луцьк. Учасники зробили більше, ніж від них вимагалось. Кожен видав історію, за якою стоять живі емоції та моменти з життя пересічних людей»,

— додала засновниця ГО «Центр Візуальної Освіти» Ірина Єрошко.

Студентка Дарина Позняковська поділилася враженнями від зустрічі:

«Концепція журналу здалась мені дуже цікавою не лише в рамках одного видання. Я б із радістю читала тижневик подібного типу. Такі історії дійсно надихають, а ще допомагають зрозуміти що немає нічого неможливого. Потрібно жити сьогоднішнім днем, і в той же час йти до своєї мети».

Команда проекту виграла грант Федерального міністерство закордонних справ Німеччини. Сам проект відбувся за сприяння німецької медіа організації FROH! у співпраці з українськими партнерами ГО «Молодіжна Платформа», ГО «Центр Візуальної Освіти», ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада».

До слова, журнал «Зараз» можна безкоштовно замовити на сторінці проекту. Кожен може ознайомитись із часописом онлайн.

Ірина ОЛІЩУК

Фото: Олеся Саєнко