Яким буде TEDxOstrohAcademy? “Бекстейдж” організації відомої конференції в Острозі

Всесвітньо відома конференція ідей TEDx скоро відбудеться і в Острозі. Захід запланований вже на 9 березня. Ми вирішили спитати в одного із організаторів – Роберта Коваля, на якому етапі зараз підготовка та чого чекати від TEDxOstrohAcademy.

Спікери

Наразі у нас є 9 потенційних кандидатів, які активно пишуть свої промови. Спочатку ми хотіли, щоб спікерами були студенти. На жаль, небагато з них подали заявку із цікавими ідеями для виступу. Тому ми вирішили запросити спікерів з інших міст. Та квота для «академічних» буде! Поки зарано говорити точно про те, хто точно виступатиме, попереду ще багато роботи.

Теми

Усі теми дуже різні, хоча більшою мірою вони стосуються освіти, зокрема і самоосвіти. Ми не мали за мету проводити вузькотематичний TEDx. Наша ціль – розглянути широке коло питань, щоб не нудити глядачів.

Локація

Місце проведення вже записано в назві заходу:) Якщо конкретніше – організовувати плануємо в аудиторії “П-5”. Подія дуже знакова для Острозької академії. Такі заходи зазвичай відбуваються у великих університетах: львівських чи київських. А ми хочемо показати, що навіть у маленьких містах є великі ідеї. Ми є і ми нічим не гірші. У цьому зможуть переконатися й ті, хто прийде на TEDxOsrtrohAcademy.

Підготовка

Наразі ми відбираємо спікерів та працюємо над сайтом.  Хотів би подякувати Євгену Терентьєву, Ользі Балагур, Дмитру Байді, Віталії Кушмирук, Ользі  Кириленко. Та це далеко не всі, хто працює над TEDxOstrohAcademy. Захід можливий завдяки команді з 5 організаторів та десятка волонтерів. 

І ще

Більше інформації буде на офіційному сайті (поки що він на стадії розробки) та на дошках факультетів в Острозькій академії. Орієнтовно за 2 тижні до події розпочнеться продаж квитків. Лише 100 людей зможуть відвідати подію, тому слідкуйте за інформацією в спільноті!

Фото: FlickrStayAwake