«Бійцеві каску за 3 гривні»

Благодійна акція з такою назвою тривала з 23-го травня до 2 червня в Острозькій академії, де волонтери  збирали кошти для бійця АТО.

До волонтерів академії звернулася мама Віктора Савковського, жителя  м. Острог, який 28 серпня був мобілізований у 24 бригаду. Попавши  під обстріл,  був госпіталізований через осколкові поранення. Один з осколків потрапив в каску і вона тріснула.

Спільними зусиллями викладачів та студентів Острозької академії вдалося зібрати 4 335 грн(чотири тисячі триста тридцять п’ять гривень). Частину коштів передали студенти Економічного факультету  з Благодійного кондитерського ярмарку та Кафедрі культурології (в рамках святкування Дня культуролога).

Кошти передали ГО «Волонтери Острожчини», які додали ще свої гроші і придбали для бійця кевларову каску, військові черевики, тактичні окуляри  та військову форму.

«Величезне спасибі факультету політико-інформаційного менеджменту, Інституту права ім. І. Малиновського, гуманітарному факультету, факультету міжнародних відносин та факультету романо – германських мов! Також висловлюємо слова подяки Наталі Олегівні та Громадській організації “Волонтери Острожчини” за організацію та допомогу у проведенні благодійної акції! Ще раз дякуємо всім – хто був не байдужим та долучився до акції!»

Віра Гордійчук, голова волонтерського підрозділу Братства спудеїв.

Фото: kurs.if.ua

Олеся БОРОВЕЦЬ