Спудеї Острозької академії влаштували аншлаг в КМЦ

Першокурсники цього року знову захищали кольори своїх факультетів в одному з найпрестижніших конкурсів національного університету – «Візитівка» – 19-го листопада

FvEqcWghBzM
Фото Андрія Прокопчука

Як уже прийнято, після святкування Дня студента, першокурсники усіма тузами в рукаві намагаються зарекомендувати себе в конкурсі талантів «Візитівка».  Цієї осені в стінах КМЦ відбулась справжня битва: 6 факультетів, демонструючи таланти гумору, співу, танцю та імпровізації, боролися за звання першості 2015-го року.

Як не дивно, усі місця в залі були заповнені, а квитки розкупили ще в день їх продажу. Публіка не була розчарована, адже такого виступу академія не бачила вже давно:

«Я вважаю, що цьогорічна “Візитівка” була чи не найсильнішою за всі мої п’ять років навчання в Острозькій академії, рівень підготовки команд настільки високий, що відразу й не скажеш, що на сцені були першокурсники.»

– говорить тренер команди гуманітарного факультету та п’ятикурсник релігієзнавства Вадим Грищук.

Оцінювали конкурс журі із восьми осіб: директор “РАДІО ДІМ Рівне” Олена Шарафан, випускник НУ «ОА» Олександр Лозюк, ексдиректор КМЦ Дарія Швая, голова культурно-масового підрозділу «Братства спудеїв» Олена Тивончук, учасник збірної КВН Острозької академії Олександр Харчук,  голова журі – почесний голова управління молодіжної громадської організації КВН рівненщини Віталій Ліпський. Щоб вибрати останнього члена журі, ведучі вирішили провести аукціон, в якому переміг Рома Махлай «купивши» місце за 550 гривень.

9QrbPhht7CY
Фото Андрія Прокопчука    Мініатюра «Студент в роки давньої Греції» Гуманітарного факультету

«Непросто було оцінювати сьогоднішні виступи, переможець визначився з дуже невеличким відривом, а претендували на виграш аж чотири команди»

– зазначив голова журі Віталій Ліпський.

Тому кожен із факультетів отримав певну відзнаку. Зокрема факультет романо-германських мов отримав грамоту «За актуальність гумору», гуманітарний факультет – «Динамічність та цілісність цього виступу», факультет політико-інформаційного менеджменту – «Спектр талантів». Інститут права ім. І. Малиновського  цьогоріч «порвали зал» і не тільки, тому отримали номінацію «В розрив». Грамоту «За самобутність» отримав факультет міжнародних відносин. Переможці цього року – економічний факультет – окрім першого місця, отримали номінацію «За Найкраще виявлення моральних цінностей, що пропагує НУ «ОА».

Назарій Мазилюк