Студентка Острозької академії бере участь в онлайн-кастингу до “Супермодель по-українськи”

17-річна Анастасія Обуховська, студентка 1 курсу спеціальності журналістика НаУ “Острозька академія”, проходить онлайн-відбір до 4 сезону модельного реаліті “Супермодель по-українськи” на Новому каналі.

Ідея взяти участь у шоу виникла ще в 11 класі, – розповідає студентка. – Але через ЗНО не змогла поїхати на кастинг. Тому, як тільки дізналася про новий сезон, вирішила спробувати.
Чула від багатьох дівчат, наче там все проплачено і переможницю визначено зазделегідь. Оскільки навчаюся саме на журналіста, вирішила сама перевірити, чи реально туди потрапити. Їздила у Львів на кастинг у “двохсотку”. Хоч не пройшла, однак вирішила подати свою заявку ще на онлайн-відбір. Думаю: а раптом?”

Перший етап онлайн-кастингу триватиме з 15 до 20 лютого (5 днів). За результатами голосування буде визначено 100 лідерів, які потраплять у наступний відбір.

Можливість голосувати доступна лише зареєстрованим на сайті користувачам один раз на 24 години за одного з учасників онлайн-кастингу. Підтримати Анастасію можна на сайті Нового каналу.

“Знаєте, як знаходжу старі анкети друзів, то на запитання “Ким ви мрієте стати?” завжди відповідала, що моделлю. Я й досі мрію поєднати своє життя з моделінгом, адже це можливість розвиватися та самореалізуватися, незважаючи на всі труднощі”, – Анастасія Обуховська.

Переможця всіх етапів онлайн-кастингу оголосять 15 березня.