Гумористичне змагання “Битва факультетів 2019” влаштували студенти Острозької академії 4 квітня. У конкурсі переміг факультет міжнародних відносин.

Змагання складалось із трьох раундів та фіналу. У першому раунді всі факультети представили власну тематику:

  • факультет романо-германських мов — хобі;
  • факультет політико-інформаційного менеджменту — музика;
  • факультет міжнародних відносин — робота;
  • економічний факультет — космос;
  • інститут права І.Малиновського — кіно;
  • гуманітарний факультет — танці.

Кожна команда підготувала гумористичні мініатюри за обраною тематикою та короткий відеоролик.

У другому раунді треба було відповісти на питання від суддів. Команда, яка відповідала найшвидше та найкумедніше — залишалась, інші — вибували.

Вибули факультет політико-інформаційного менеджменту та гуманітарний факультет.

У третьому раунді команди мали прокоментувати фото за тим самим принципом, що й у другому раунді.

Вибули інститут права та економічний факультет.

У фіналі залишились факультети міжнародних відносин та романо-германських мов, які отримали по одному балу.

Цього року конкурс оцінювали начальник відділу освіти Острозької РДА Олександр Харчук, депутат Рівненської обласної ради Володимир Муляр, учасник команди «Збірна Ювілейного» Роман Климарчук.

“Битва факультетів – гумористичний захід, який служить для згуртовування студентів усіх курсів навколо спільної ідеї. За допомогою заходу молодші покоління студентів комунікують зі старшими товаришами. Досягнення команд свідчать про хорошу роботу культурно-мистецьких організаторів на факультетах та про хороше почуття гумору тих, хто їх представляв. Певен, що хороші жартівники є на всіх факультетах. Та чи усі з них долучаються до конкурсів? Це вже питання, бо підготовка гумористичного виступу потребує не лише дотепності, а й відповідальності — не всі готові проводити години за написанням, редактурами, репетиціями. Тому перемагають найнаполегливіші”, — розповідає один із суддів Роман Климарчук.

Доки судді підраховували бали, учасники команди “Збірна Ювілейного” розважали публіку.

Команда факультету романо-германських мов отримала сертифікат на 400 гривень та диплом за третє місце. Економічний факультет отримав сертифікат на 600 гривень та друге місце. Перше місце посів факультет міжнародних відносин, за що учасники отримали 10 сертифікатів, кожен по 1000 гривень, на туристичну подорож.
Окрім того, економічний факультет отримав відзнаку “За глядацькі симпатії”. Кожна команда отримала торт.

“Ми дуже довго готувались, ходили на репетиції.  Сьогодні зранку ми дописали наш початок і кінцівку, тому ми не були впевнені щодо своєї перемоги. Коли ми думали над образами, то одразу зрозуміли хто буде грати головну роль на виході. Ця людина може бути будь-ким, оскільки наша тема — робота — ми вирішили зробити саме у такому стилі. Конкурентами ми вважали романо-германські мови, але по балах друге місце взяла економіка. Узагалі всі команди гідно виступили”, — розповідає учасник команди факультету міжнародних відносин Євгеній Курашев.

До слова, востаннє “Битва факультетів” відбувалась у 2016 році.

Фото: Ірина МАРЧЕНКО та Марія БАЛАБАН