В Острозькій академії провели благодійний аукціон

Рада правників НаУ “Острозька академія” та Острозький осередок Ліги студентів Асоціації правників України провели благодійний аукціон абстрактних лотів “Добра воля”. Акцію приурочили до Дня Святого Миколая.

Власне, склалася така традиція, що Рада правників щороку перед початком новорічних свят влаштовує якусь благодійну акцію або благодійний захід, і тим самим, допомагає тим, хто потребує цієї допомоги. Цей рік не став винятком. Ми вирішили відійти від звичного нам формату і спробувати щось нове, а саме аукціон”, — розповідає організаторка аукціону Оксана Уколова.

У результаті цьогорічної акції вдалося зібрати 7 тисяч 245 гривень. Ці кошти студенти та студентки передали до благодійного фонду “Життєлюб”, який підтримує людей поважного віку.

Оксана Уколова також пояснила, чому вирішили підтримати людей саме старшого віку:

Я захотіла повністю змінити не тільки формат нашого благодійного заходу, але й щоб він повністю відрізнявся від того, що було завжди, а так склалося, що постійно допомагали або військовим, або дітям. Якось я ніколи не чула, аби такі благодійні штуки влаштовували для людей старшого віку, а вони цього потребують, як і всі інші малозабезпечені верстви населення“.

Всього на аукціон виставили 36 лотів. До акції долучилися Братство спудеїв НаУОА, факультет романо-германських мов, Острадіо, Острог.Інфо та інші охочі студенти та викладачі.

Переглянути деталі можна за покликанням.

Анна Хомякова