В Острозькій академії відкривають нову магістерську програму

В Острозькій академії відкривають нову магістерську програму «Культурологія та МЕТАТЕАТР». Програму презентували в університеті 29 жовтня.

«Культурологія та МЕТАТЕАТР» – це театральна модель навчання. Вона спрямована на впровадження нових творчих рішень для розвитку театрального процесу в Україні.

«Закладаючи ігрову методику в основу нової театральної магістерської програми, ми прагнемо наблизити театр до життя, а життя до творчості, що дозволить підняти художній рівень театральної професії до повноцінного авторського»

– говорить режисер Олег Ліпцин.

На магістерській програмі навчатимуть за спеціалізаціями: актор драматичного театру, режисер драми, сценограф, театральний критик.

Складовими театральної частини проекту будуть: режисура, акторська майстерність, робота над текстом, робота з простором і часом, основи кінематографії, світова драматургія і театральна критика.

Також обов’язковими будуть такі тренінги: пластичний, голосовий, енергетичний, танцювальний.

Цю програму створять спільно з ГО «Арт Форум» і Семінаром ігрового Театру під керівництвом американського та українського театрального режисера Олега Ліпцина. Викладатимуть українська актриса театру і кіно Катерина Кістень та актриса, співавторка та координаторка проекту Наталка Костенко.

Програма створюється в рамках реалізації інноваційного театрально-освітнього проекту МЕТАТЕАТР, підтриманого грантом від Українського культурного фонду.

Дарина ПОЗНЯКОВСЬКА