В Острозькій академії пройшли змагання з шахів

 В Острозькій академії  в рамках загальноуніверситетської спартакіади «Здоров’я» відбулися змагання з шахів. Відомо, який факультет став переможцем.

Змагання проходили впродовж двох днів – вчора та сьогодні (16 та 17 березня) між гравцями усіх факультетів. Гра проводилася по круговій системі, всього кожен гравець зіграв по 5 партій.

kqLUhjA10YE

За результатами ігор перше місце посів економічний факультет з загальною кількістю балів – 14, на другому місці гуманітарний факультет (7,5 балів), третє місце посів факультет романо-германських мов (7 балів), четвертим став факультет політико-інформаційного менеджменту(6,5 балів), міжнародні відносити стали п’ятими (6 балів) та факультет права шостий (4,5 балів).

RUDVvVl5jaA

Заступник завідуючого кафедри фізичного виховання Геннадій Стадніков наголосив, що найкращі гравці за результатами цих змагань будуть захищати честь Академії на міському, обласному та навіть всеукраїнському рівнях.

Нагадаємо, що в кінці навчального року будуть підбиті підсумки змагань з різних видів спорту, які входять до загальноуніверситетської спартакіади «Здоров’я» і буде оголошений факультет-переможець.

RUDVvVl5jaA

Катерина Соколова