22 думки від Олега Ляшка

Лідер “Радикальної партії Олега Ляшка”, депутат Верховної Ради України Олег Ляшко відвідав Острозьку академію 13 червня.

Під час свого візиту політик зустрівся зі студентами.

Ми записали головні думки з його промови:

 1. Так, як я сьогодні згадую про свій дитячий будинок, про свої інтернати, свій харківський педуніверситет Сковороди, де я голова наглядової ради, так само ви будете згадувати Острозьку академію та Ляшка, з яким сьогодні ви мали можливість зустрітися і поспілкуватися.
 2. Усі шукають національну ідею, яка об’єднає країну, яка нам дасть можливість розвиватися і ставати сильнішими. Я не думаю, що нам треба шукати національну ідею, нам просто треба вірити у свої сили, у свою країну і вірити в себе.
 3. Найбільша наша проблема – це комплекс меншовартості.
 4. Треба розуміти просту річ: за нас ніхто нічого не зробить, якщо ми самі не зробимо у своїй країні.
 5. Ви подивіться: зранку до вечора президент, уряд, парламентська більшість, усі розказують: треба зробити те заради кредиту, те зробити, те зробити, пенсійний вік – підняти, землю – продати, ціну на газ – підняти, там ще щось зробити. І все заради кредиту МВФ. А коли заради України почнемо працювати?
 6. Сьогодні нас ведуть не тією дорогою, нас ведуть до слабкості. Нам пропонують дорогу, яка робить нас біднішою, а Україну – залежною.
 7. Нам сьогодні розказують: робіть оте, оте й те, і будете сильнішими. Будете в європейській сім’ї народів, будете ще десь і так далі. Це обман! Один британський політик казав для своїх колоній, колишніх: «Ви не робіть те, що вам кажуть, ви робіть те, що роблять британці для себе». От нада менше слухати, шо нам розказують. Усі ці поради для того, аби ставали сильнішими вони [інші країни, які дають поради Україні – ред.].
 8. Ні одна країна, ні одна інша держава не буде захищати інтереси України. Тільки ми можемо захистити свої інтереси, усі інші можуть нас тільки використовувати.
 9. Пошук кращої долі в Польщі та Португалії – це і є комплекс меншовартості для бідних.
 10. Нам розказують, шо харашо, коли в українському селі немає корови. Нам кажуть, що нічого страшного, коли із-за кордону будуть завозити пальмову олію чи імпортне молоко, мовляв, це ж вільний ринок. І це «харашо» дійшло до того, що половина сіл в Україні напівмертві. Тому що коли в селі немає корови, значить немає життя
 11. Нехарашо, коли Київ купує на два мільйони гривень польські трамваї замість того, щоб купити львівські трамваї.
 12. Погано торгувати сировиною, дешевою робочою силою та національними інтересами.
 13. Почитайте Мінські угоди! Мінські угоди – це федералізація та знищення країни.
 14. Вінстон Черчілль казав: “Будь-яка війна закінчується миром”. То в миру є дві дороги: дорога поразки та дорога перемоги. То от Мінські угоди – це дорога поразки, тому що вони позбавляють Україну майбутнього, а дорога миру – це бути сильними, стати сильними.
 15. Я хочу сказати, можливо, не новину, але важливе повідомлення: саме тому я йду в президенти, для того, щоб змінити країну.
 16. Покажіть мені будь-яку бідну країну, яка подолала корупцію! Це неможливо! Бідність – це поживний ґрунт для корупції. Чому в європейських країнах нижчий рівень корупції? Тому що там вищий рівень життя. Створення будь-яких органів антикорупційних, на які витрачають десятки мільярдів гривень коштів платників податків, не вирішать проблему корупції. [Єдине – ред.], що вирішить проблему корупції, – підвищення рівня життя.
 17. Я не хочу вам дати безнадії, навпаки – Ляшко – це надія, тільки не та, що гранатою хотіла себе підірвати і парламент, а Ляшко – це надія на повернення Донбасу і на відновлення економіки, і на достойний рівень життя.
 18. Разом із зарплатами, привілеями має бути відповідальність. А в нас дали зарплати, а бардак як був, так і є.
 19. Економічний ріст не можливий без дотримання закону, захисту національних інтересів і протегування [сприяння, підтримки – ред.] національного виробництва і державного управління.
 20. Ключ до успіху пенсійної реформи – це висока зарплата, бо внески платять із зарплат. Оце і вся пенсійна реформа, а не обман людей, про що нам сьогодні розказують.
 21. Острозька академія – це не перший і не останній заклад, який ми підтримуємо.
 22. От я хочу, щоб ми фінансували освіту вашу, фінансували ваші знання, і щоб ми менше будувати тюрем, а більше шкіл, академій, дитячих садків, спортивної інфраструктури, лікарняних закладів, щоб наші люди достойну медичну допомогу – оце план президента Ляшка.

 

записала Ольга Кириленко

головне фото: Софія Гризовська