Обожнювати жінку один день, щоб дискримінувати її цілий рік

 

Сьогодні вона – богиня. Богиня, яка може цілий день не мити посуд, а, можливо, навіть не готувати їсти. Сьогодні вона засипана тюльпанами, ніби пам’ятник Леніну в Росії. Сьогодні їй дали час на зачіску та 30-хвилинний душ.

 

Саме сьогодні хлопець-чоловік буде покірною кішечкою біля її ніг. Він не пошкодує 30 грн на один тюльпан, бо його дівчинка достойна всього найкращого. Навіть одного тюльпану.

Та казка триватиме не довго: після 00 він перетвориться з ніжної кішечки на сміливого самця-володаря, а вона побіжить мити посуд (який накопичився за день).

Вона прокинеться зранку, щоб знову приготувати йому і всім дітям сніданок, бо самці-володарі не готують. Самці-володарі – їдять і просять ще. Вони знають, що готувати – це природна жіноча робота, а 8 березня вже закінчилося.

Після сніданку вона знову помиє посуд і збереться на роботу за 10 хвилин, звісно після того, як відправить усіх дітей у школу. На роботі її будуть кликати «Танічка», «дорогенька», «сонечко», бо як же це, говорити з жінками на рівні, ну. Вони ж у нас такі квіііточки, такі жіііночки.

На обіді її всі чоловіки пропустять поза чергою та ще й двері відчинять, бо це ж манери: мама вчила, що до жінки треба ставитися з повагою. А повага – це ставлення як істоти нижчої, подумали її колеги.

Коли офіс вирішить відсвяткувати 8 березня, вони всі покличуть «дєвочьок-Танічок», щоб ті зробили канапки та нарізали помідори з АТБ. Бо самці-володарі не ріжуть томати, вони їдять і просять ще.

А якщо Танічка наступного дня одягне на роботу коротку спідницю, то її керівник відділу обов’язково скаже, що так не можна (звісно після того, як намилується Танічкою в спідниці). А чому не можна? А тому що Танічка відволікає інших працівників від важливої роботи. І винні в цьому не працівники, які повертають свої шиї від комп’ютерів, а Танічка.

Увечері вона знову готуватиме канапки і митиме посуд. А головне – тішитиме себе думкою, що наступного року в неї знову буде день, коли вона почуватиметься богинею.

Ольга КИРИЛЕНКО