10 онлайн-ресурсів для вивчення англійської

Ostroh.info підготувало  підбірку сайтів для вивчення  англійської мови.  Ви зможете знайти серед них саме те, чого вам не вистачало.

Omegle: завдяки сайту ви зможете знайти нових друзів, співрозмовників. Англомовна чатрулетка, в якій співрозмовник вибирається випадковим способом.                                                                                                                                                            PrePly:  на цьому сайті знайдете широкий вибір онлайн-репетиторів із різних країн. Також ресурс може зацікавити людей, які добре володіють мовами: ви можете приєднатися до цього ресурсу вже як викладач, запрошувати учнів з усього світу і заробляти.

Learning English:   сайт містить велику кількість відеороликів і аудіо, які описують реальні історії з життя американців.  Англійська добре сприймається на слух, так як вимова дуже чітка та зрозуміла.

Новини BBC: на новинному сайті є багато статей та відеороликів, що допоможуть  сприймати англійську мову навіть на початковому рівні. Матеріали розділенні на рубрики: новини, спорт, подорожі, погоду, магазин, світ. Ви можете обрати те, що вам цікаво.

Англійська за 4 тижні 2 в 1: це комплексна програма,  завдяки якій можна швидко і легко навчитись сучасній англійській мові. Вона включає два повноцінних курси: відео-Курс “Англійська за 4 тижні” і аудіо-Курс “Сучасна англійська мова для початківців”. Це допоможе вам навчитися, в першу чергу, говорити англійською та розуміти англійську мову. Також ви знайдете там відео-словник, що допоможе поповнити ваш словниковий запас на різні теми.

Merriam Webster: це електронний англійський словник. Він зручний у використанні: ви можете як надрукувати потрібне слово на клавіатурі, так і вимовити його в мікрофон  для перекладу. Слова на сайті озвучуються носіями мови.

LinguaLeo: відомий сайт для початківців, який можна використовувати у вигляді додатку у смартфоні або через онлайн-версію. Через тестування програма визначає ваш рівень знань та пропонує завдання. У програмі є багато аудіокниг, відеозаписів та тестів, матеріали містять субтитри. Програма направлена на знання граматики, читання, аудіо та розширення словникового запасу. Також вона слідкує за вашим прогресом у вивченні англійської мови.

Grammar-teacher: сайт направлений на вивчення граматики. Ви зможете легко вивчити основну структуру речення завдяки цікавим завданням.

Busuu: на сайті ви зможете спілкуватися з  користувачами ресурсу та виконувати поставленні завдання. Програма створена як проект ЮНЕСКО.

About Education: на сайті багато матеріалів, планів уроків, завдань. Тут ви навіть зможете підготуватися до TOEFL та IELTS.

Крістіна ЛАПІКОЦЬКА

Фото