Острожанка виступила на шоу “Голос країни”

25-річна острожанка Юлія Сидорук виступила на сцені шоу “Голосу країни” у сліпих прослуховуваннях. Артистка виконувала пісню “Вільна” Тіни Кароль та Юлії Саніної. Тренери шоу не розвернули свої крісла до артистки з Острога.

Звісно “Голос” стане для мене досвідом, за таким досвідом тисячі людей щороку приходять на кастинг і я була серед них, — розповідає Юлія, —  Далеко не відразу мені доля посміхнулась і мене пропустили на етап сліпих прослуховувань. Це свого роду перевірка на наполегливість. А я дуже наполеглива. Я не з тих, хто опускає руки, коли в мене щось не виходить. Я з тих, хто починає ще більше працювати над собою задля кращого результату. Ось так і мотивує мене “Голос”.

Дівчина каже, що вже має плани на майбутнє:

Якщо комусь з тренерів чи продюсерів здалося, що я чогось не можу, чи щось не вмію, чи мені чогось не вистачає, то я можу довести що це не так, що я власне і збираюсь зробити. Маю кілька сюрпризів для всіх, які стануть відомі тільки наприкінці літа чи восени цього року. Поки не буду розголошувати, але можу точно сказати одне — після “Голосу” я стала працювати над собою ще більше. Результат всім сподобається“.

Також за словами Юлії, на шоу вона приходила багато разів, але до сліпих прослуховувань дівчина дійшла вперше.