Острозькі волонтерки проводять благодійні ярмарки для допомоги ЗСУ

Організація «Разом до перемоги Острог» уже протягом 7 місяців проводить благодійні ярмарки в Острозі. 

Заходи організовують двічі на тиждень від початку повномасштабної війни. 

Волонтерки продають патріотичні картини, вироби з дерева, кераміки, бісеру, саморобне мило та свічки. Також на ярмарку можна придбати різноманітну випічку й мед.

За весь час роботи благодійникам вдалося зібрати 460 тисяч гривень. За ці кошти вони встигли придбати 5 автомобілів для потреб військовослужбовців.

“Ми закрили збір на 6 автомобіль для 14 бригади, де служить наш острожанин. А зараз збираємо кошти на транспорт для 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Ми вже на півшляху до закриття потрібної суми”, — ділиться засновниця благодійних ярмарків Єлизавета Аршинова.

Єлизавета розповідає, що розпочала активно волонтерити ще у 2014 році.

“Тоді ми по-іншому сприймали новини, бо не мали близьких, які воювали. Ми лише спостерігали за реакцією батьків, виготовляли патріотичні вироби та продавали їх. Але не усвідомлювали всієї важливості цього. А зараз у нас є друзі-військові, які постійно стикаються із втратами та борються за наші життя. І вони вірять у те, що ми зможемо їм допомогти”, — каже волонтерка.

«Разом до перемоги Острог» також продає частину своїх товарів онлайн. Їхні патріотичні вироби можна замовити навіть із-за кордону.

Долучитися до збору можна за реквізитами 4441 1144 2989 9097 (Моно банк) та 5167 9855 6149 4840 (Приват банк).

Оля ОЧЕРЕТЯНА