Острозьких школярів запрошують на спортивний табір у Рівному

З 29 червня по 1 липня у Рівному буде проходити спортивний табір «Power Camp».

«Power Camp» – це один із найпопулярніших таборів FCA серед підлітків. У 12 школах міста сотні дітей зможуть спробувати себе більше, ніж у 10 видах спорту: бейсболі, кроссфіті, лакросі, флорболі,гандболі, софтболі, регбі, американському футболі, баскетболі, волейболі, та інших.

Табір триває 5 днів. Шостий день – сімейний. Усі учасники таборів з різних шкіл міста збирається на стадіоні і змагаються за кубок табору «Power Camp».

«Fca Ukraine» або «Асоціація християн спортсменів» вже 8 рік працює на території України. Основний напрямок – це робота у сфері спорту з тренерами та спортсменами. Бачення громадської організації: духовно підбадьорювати тренерів та допомагати їм усвідомлювати свій вплив на соціум і почати позитивно впливати, залишаючи після себе спадщину. Табір «Power Camp» один з шести типів, які ми можемо проводити. Табір слугує прекрасною можливістю для дітей познайомитись за тиждень з новими 10-ма видами спорту. Опанувати основи різних видів спорту за допомогою тренерів, які зараз приїжджають допомогти з усіх куточків країни та з-за океану. Тренери, в свою чергу, даючи основи та гру свого спорту мають можливість запросити до себе в команду та відібрати тих, хто має до цього здібності. Тому із широким спектром видів спорту, кожен може знайти себе десь. Також невід’ємною та основною частиною є християнські уроки з використанням неймовірно цікавих та захоплюючих історій сучасних передових спортсменів. Кожен може навчатись міцних принципів для життя»,

– зазначив регіональний керівник FCA UKRAINE Андрій Черненков.

Кожного літа ГО «FCA» організовує спортивні християнські табори «Power Camp». Вперше такий табір був проведений у 2010 році на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11.

Вік учасників: 9 – 16 років 

Вартість: 180 грн.

Додаткова інформація за телефоном: 068 647 9003