Деталі ДТП: потрібні кошти та донори крові

Знайома родини, що потрапила в ДПТ 31 грудня, оголосила про збір коштів у мережі Facebook. Родина живе в м. Нетішин, що в 15 хв від Острога.

“Знаю цю родину, бо моя дочка ходила 4 роки в садочок з їхнім старшим сином. Особисто не товаришуємо, лише віталися на вулиці, бо діти пішли в різні школи. Точно, що хороші дуже люди. Інформація про аварію облетіла Нетішин дуже швидко”, – повідомила нам Тетяна Мельник, яка опублікувала пост у Facebook.

1 січня поліція надала інформацію про чоловіка та двох 8-річних братів, що знаходилися в авті під час ДТП. Тетяна нам повідомила, що в салоні автомобіля також знаходилася дружина водія та мати дітей – Анна. Усього в родині троє дітей.

З Анною Цаковською ми поговорили телефоном. Вона підтвердила інформацію щодо збору коштів.

Також повідомила, що один з близнюків – Макар досі знаходиться у комі в Хмельницькому. У Макара перелом черепа. Нині йому шукають донорів крові будь-якої групи. Здати кров можна у Хмельницькій міській дитячій лікарні.

Інший 8-річний хлопець Захар нині в лікарні в Рівному. Хлопцю наклали гіпс.

Усі знайомі та небайдужі можуть домогти родині Цаковських фінансово та надіслати кошти на рахунок Цаковської Анни Олексіїївни: 5167 8343 7911 4267 (Укрексімбанк).

Нагадаємо, 31 грудня в Острозькому районі (с. Вельбівно) трапилася ДТП. Чоловік не впорався з керуванням і врізався у вантажівку, яка рухалася по зустрічній смузі.

фото родини з публікації Тетяни Мельник

Ольга Кириленко