Для жителя Нетішина збирають кошти на лікування

26-річний житель Нетішина Андрій Кручок потребує коштів на лікування. Два місяці тому у нього діагностували Гепатоцелюлярну карциному (рак печінки четвертої стадії). Після курсу терапії з’явилися ускладнення – гастрит та ерозії у дванадцятипалій кишці.
Через це Андрій не може їсти звичайну їжу, і лікарі вводять йому комплексні емульсії та препарати для підтримки організму.

“Він працював в Острозькій академії на ремонтних роботах. Потім поїхав до Польщі, а після повернення в нього діагностували рак. Спочатку обстежувався у  Нетішині, потім його направили до Києва. Через ускладнення він не може їсти, тому лікарі капають йому комплексну їжу. Ми не закуповуємо ліки на тривалий термін, так як вони потрібні щодня. Сама лише їжа коштує до 3000 гривень, її вистачає на п’ять разів. Зараз лікарі підтримують його стан, щоб перевезти до Києва, в нього дуже ослаблений організм”, – розповідає дружина Андрія Марія Кручок.

Зараз Андрій перебуває у хірургічному відділенні районної лікарні Нетішина, проте основний курс лікування проходитиме у Києві. Щодня родина чоловіка витрачає близько 1000 гривень на препарати. Кошти вже допомагають збирати односельці й закликають небайдужих допомогти.

Реквізити:
5167 4901 4432 6908 (Ощадбанк, Андрій Кручок)
5168 7554 3363 3647 (ПриватБанк, Марія Кручок).