Острозький район отримав грошову допомогу із обласного бюджету

Острозький район отримав субвенцію у розмірі 1 709 900 грн. 

Як відомо, кілька районів Рівненської області межують із атомними електростанціями – Рівненською та Хмельницькою. Відповідно до закону, ці райони отримують із державного бюджету кошти на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження,

– повідомляється на сайті Рівненської облради.

На видатки споживання Острозький район отримає 170 900 грн. Відповідно до переліку ці кошти використають на поточний ремонт дитячого ясла-садочка «Струмок» в с. Могиляни. Окрім того, за рахунок цієї субвенції (видатки розвитку) будуватимуть господарський склад на території КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат» (905 000 грн) та робитимуть капітальний ремонт даху лікувального відділення КЗ «Острозька психіатрична лікарня» (634 000 грн).

Кошти субвенції, яка надійшла з державного бюджету до обласного, депутати розподіли серед районів у ході роботи бюджетної комісії. Окрім Острозького району, фінансування також отримали Володимирецький та Костопільський райони у розмірі майже 10, 6 млн грн та 409 182 грн відповідно.