Школярі зі Сходу завітали на Острожчину

43 школяра з Авдіївки, Торецька та Степного Донецької області проведуть зимові канікули на Рівненщині. Зокрема, частина дітей мешкатиме у селі Хорів Острозького району.

“В цей час, коли єднання Сходу і Заходу країни є вкрай актуальним, важливо, аби діти знайомилися із звичаями та традиціями нашого краю, щоб потім розповідати про це своїм друзям, знайомим, рідним,”

зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Для гостей приготували екскурсійний тур Рівненщиною та поїздку до Львова. Зокрема, вони відвідають місто Острог, Межирицький Свято-Троїцький чоловічий монастир, Музей бурштину, культурно-археологічний центр «Пересопниця» та історико-меморіальний заповідник «Козацькі могили».

“Крім екскурсій, на школярів чекають розваги на льодовому катку, флеш-моб, боулінг, майстер-класи, дискотеки, відвідування басейну, кінотеатру, спортивні змагання та інтелектуальні ігри. Також вони візьмуть участь у святі ялинки, що проходитиме в облмуздрамтеатрі 9 січня. А «родзинкою» їхнього перебування на Рівненщині стануть  Різдвяні свята, коли діти колядуватимуть та щедруватимуть разом зі своїми однолітками,”

– підкреслив Олексій Муляренко.

Зазначимо, що це вже не перший візит школярів із прифронтової зони на Рівненщину.

Фото: tyachivnews.in.ua