В Острозі відбувся Відкритий чемпіонат з боксу*

19-20 серпня 2017 року в селі Грем’яче проходили змагання з боксу на базі спортивного клубу «Панчер». Турнір був присвячений 5-ій річниці боксерського клубу «Панчер» на Острожчині.

Організатор турніру голова БК «Панчер»  Ілля Соснов зазначив, що турнір проводився з ціллю популяризації боксу як олімпійського виду спорту, підвищення спортивної майстерності, пропаганди здорового способу життя, вшанування пам’яті тренерів Острога.

У змаганнях брали участь 50 боксерів з м. Теофіполь, м. Тернопіль, м. Нетішин, 25 боксерів БК «Панчер» тренер Ілля Соснов представив за м. Острог та с. Грем’яче.

Тримається такий вид спорту на Острожчині завдяки ентузіазму тренера.

Ілля Соснов висловлює подяку за сприяння в організації турніру і розвитку боксу на Острожчині: батькам вихованців, випускнику БК «Панчер», другу ПП Шиндаруку А., Острозькій міській раді, сільській раді с. Грем’яче, ПП Коваленку В., Острозького РБШ (Дьякову А.), отцю Віктору Земляному (настоятелю Свято-Воскресенської церкви м. Острог), депутату облдержадміністрації Круку М., депутатам РДА Ярошику О., Добруцькому О., інформ-партнеру «Громадське інформаційно-аналітичне агентство «Острог.Інфо», Новій Пошті м. Острог.

Після проведеного турніру учасники БК «Панчер» не відпочиватимуть, адже їх запросили на літні збори та Всеукраїнський турнір у Запорізьку область (смт Кирилівка), які відбудуться 25-31 серпня, а також наші боксери мають намір взяти участь у змаганнях у Вінницькій та Київській областях, тож зараз ведеться активна підготовка.

До речі, фото і відео поєдинків юних боксерів можна переглянути у відкритій групі Дитячого боксерського клубу «Панчер» у мережі Facebook та дізнатися більше про діяльність клубу.

У зв’язку з розширенням БК «Панчер» розпочинає роботу і в Острозі, на вул. Гагаріна, 7. Запис за телефоном 0979854391 (Ілля Володимирович).

Тетяна Грабовська

Головне фото надане героями матеріалу. Решта фото: Катерина Сафонова.

*рекламний текст; редакція не несе відповідальності за зміст