Як в Острозі популяризують українську музику: концерт гурту “Gender Studies”

28 квітня в острозькій кав’ярні “Спершу кава” проходив концерт музичного гурту “Gender Studies”. Гурт уже вдруге виступає тут, раніше презентували свою пісню на поетичному вечорі. 

Усі місця в залі заповнені, а частина глядачів навіть готується дивитися виступ стоячи. Ще мить тому всі гучно розмовляли, обговорювали очікування, але затихли після першого акорду. 

Музиканти представляють свої нові композиції. За кожною піснею слідують гучні оплески та вигуки “На біс!”. Обіцяють, що релізи найближчим часом можна буде прослухати на платформі Spotify. 

Подія благодійна, тому впродовж виступу збирають кошти для військових.

“Ми відчуваємо потребу щось робити. Національна культура має розвиватися”, — зазначає соліст “Gender Studies” Іван Щербаков.

“Я обожнюю заходи, де виступає ця група. Відвідую щоразу, і щоразу усвідомлюю які ж класні музиканти. Пропоную всім відвідувати такі заходи, бо “Gender Studies” — найунікальніша група в Острозі”, — коментує студентка Ольга Крицька.

“На повноцінному концерті цього гурту я вперше. Організація мені дуже сподобалася. Буду чекати нових релізів треків, щоб підтримувати якісний український контент”, — ділиться першокурсниця Анна Маштабей.

“До цього виступу ми готувалися. Спочатку записали пісні у студії, щоб випустити їх в онлайн. Музика для мене як арттерапія. Я отримую задоволення від гри на скрипці і ніколи не втомлююся”, — ділиться скрипалька гурту Анна Лавренюк.

“Ми займаємося музикою в Острозькій школі мистецтв. Нам дозволили репетирувати регулярно кожного тижня. Найскладніше завдання — це знаходити музичні інструменти та техніку в умовах студентського життя”, — розповідає про залаштунки гурту Іван Щербаков.

“В музичній школі ми збираємося кожен зі своїми ідеями та просто граємо. Пізніше все виливається у створення музики”, — додає ударник Станіслав Іванов.

“До цього ми виступали на поетичному вечорі, а зараз із повноцінним концертом. Думаю, у нас виходить доволі непогано”, — оцінює виступ басист Богдан Соколов.

Лілія МОЧАЛІНА