Наше завдання – побудувати толерантне суспільство – Порошенко відповів на петицію щодо захисту традиційних сімейних цінностей

0
1353
Реклама

Президент України Петро Порошенко відповів на петицію «Щодо захисту традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї». Прохання щодо заборони «пропаганди девіантної поведінки та антисімейних ідей», тематичних текстів у ЗМІ та Маршів рівності Президент назвав такими, що суперечать Конституції, питання з виконання державної стратегії щодо захисту сім’ї в Україні доручив проаналізувати та повідомити громадськість прем’єру-міністру Володимиру Гройсману.

«Хочу зазначити, що наше спільне завдання – побудувати толерантне, демократичне та європейське суспільство в Україні», – вказано у відповіді Петра Порошенка на петицію.

Президент зазначає, що 24 стаття Конституції України гарантує всім громадянам і громадянкам рівні права. Стаття 6 ЗУ «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» забороняє будь-які форми дискримінації, зокрема й за ознакою сексуальної орієнтації.

«Отже, будь-які законодавчі ініціативи, спрямовані на обмеження конституційних прав, є неконституційними», – пише Петро Порошенко у відповіді на петицію.

З приводу захисту сім’ї в Україні Президент пише, що в Україні діє постанова ВРУ, яка визначає основні напрямки державної політики у сфері сім’ї: відродження традиційної міцної, працьовитої, економічно спроможної сім’ї на основі нових соціально-економічних відносин, національних традицій; впровадження кращого світового досвіду; заходи щодо захисту інтересів сім’ї та дитини; формування культури планування сім’ї; пропагування авторитету шлюбу.

Також Петро Порошенко пише, що він звертається до Володимира Гройсмана з проханням проаналізувати реалізацію сімейної політики в Україні та поінформувати громадськість про отримані результати.

У лютому на сайті Президента України пастор церкви Євангельських християн Віктор Танцюра створив петицію щодо заборони пропаганди одностаттевості та захисту традиційних сімейних цінностей. У травні петиція набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

Детальніше про петицію та погляди представників церкви й правозахисного сектору на неї читайте тут: Петиція на захист «традиційної» сім’ї в Україні: чому зараз і хто на неї нападає.

На фото – хода за традиційні сімейні цінності в Рівному.
Джерело (авторка фото – Юлія Петренко)

Реклама