Романа Іванісова виключили зі “Слуги народу”

Народного депутата Романа Іванісова виключили зі складу фракції “Слуга народу”.
Про це розповів у своєму відеоблозі Володимир Зеленський.

Роман Іванісов був обраний народним депутатом від “Слуги народу” на парламентських виборах 2019 року від 153-го виборчого округу ( Острог, частина Рівного, Гощанський, Корецький, Острозький, Рівненський райони)

Під час брифінгу 20 листопада генпрокурор Руслан Рябошапка заявив, що депутат від «Слуги Народу» мав судимість і відбув покарання. Романа Іванісова затримали 14 вересня 1995 року Куйбишевським райвідділом міліції Запорізької області за ст. 117 ч. 3 (зґвалтування неповнолітньої), і ст. 118 ч. 2 (зґвалтування неповнолітньої неприродним чином) Кримінального кодексу України, який діяв на той час.

Його відправили до СІЗО 22 вересня, але через три дні відпустили за рішенням суду. Однак, 25 жовтня 1995 року міліція затримала його повторно. 21 березня 1996 року Іванісов засудили до 3,6 року позбавлення волі, з яких відбув 2 роки 6 місяців виправно-трудових колоній загального режиму.

Сам нардеп на сторінці у Facebook заперечив це обвинувачення і додав фотокопію довідки про відсутність судимості.

Згодом у пресслужбі ГПУ повідомили, що інформація про погашення судимості не є підтвердженою.

Іванісов повідомив, що припиняє свою участь у фракції. Після цього заступник голови фракції та голови партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив,що «Слуга народу» не поверне депутата Романа Іванісова.

«Він призупинив участь у фракції. Я думаю, що після всієї тієї інформації, що була, ми вже не зможемо повернути його до фракції, навіть якщо він захоче», — зазначив голова партії.